Виїзний навчальний семінар у Коростишівський каньйон_22.10.2018

DSC 0259

22 жовтня 2018 року кафедра географії (завідувач Щабельська В.Г.) факультету природно-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова в рамках вивчення навчальної дисципліни «Геологія» провела виїзний навчальний семінар за маршрутом Коростишівський каньйон Музей коштовного і декоративного каміння (смт. Хорошів) → відвали родовища пегматитів.

Під час семінару,який був проведений під керівництвом доктора геологічних наук, професора кафедри географії Ковальчука М.С., студенти наочно ознайомилися з мінеральним складом і формами залягання інтрузивного комплексу кислих та основних петротипів мезопротерозою Житомирщини; антропогенними ландшафтами відпрацьованих кар’єрів та рекреаційним облаштуванням територій відпрацьованих кар’єрів; унікальними мінеральними і будівельно-облицювальними багатствами Житомирщини; генезисом, будовою і мінеральним складом пегматитового родовища; власноруч зібрали колекції з кристалів польового шпату, моріону, кварцу, слюди, пегматитової брекчії, «єврейського каменю» та ін.; опанували практичні навички вимірювання елементів залягання осадових товщ за допомогою геологічного компаса; помилувалися природою Житомирщини.

Екскурсія залишила незабутні враження та сприяла розширенню і закріпленню теоретичних знань студентів з навчальної дисципліни «Геологія» та дозволила набути практичних навичок польових досліджень.

DSC 0232

DSC 0233