Кафедра іноземних мов природничих факультетів

Тиждень іноземних мов на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова

Деталі

Осінньою порою, наприкінці жовтня і початку листопада, що стало доброю традицією на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова, на яку з нетерпінням чекають як студенти, так і викладачі, проводиться тиждень іноземних мов, який відкрила декан факультету Ганна Володимирівна Турчинова з першокурсниками, які вперше залучилися до цього заходу.

Г.В.Турчинова зробила чудовий, водночас, неочікуваний подарунок для студентства, з прихованим смислом, – ГЛОБУС або «Земне яблуко» (таку назву дав винахідник глобуса німецький географ і мандрівник Мартін Бехайм). Глобус символізує цілісність світу, глобальність, нескінченність, значимість часу життя і безсмертя.

А.В.Турчинова со студентами на фоне глобуса

У сучасному світі глобус символізує пріоритет знань над невіглаством і влади над світом. Глобус являє собою сферу і вважається ідеальною формою, тому перетворюється в символ відсутності на життєвому шляху власника труднощів, перешкод і неприємностей. За вченням фен-шуй (наука жити в гармонії з чакрою природи) глобус символізує успіхи в навчанні і здатність «притягувати» до власника ці успіхи.

Тому, мабуть, декан факультету Г.В.Турчинова і заклала в подарунку прихований смисл − бажання допомогти кожному студентові в нелегкій праці здобування знань і наполегливості в цьому процесі.

студенти на фоне бюста Драгоманову

Глобус – це маленька модель нашої планети і за його допомогою ми відправляємося в подорож по планеті Земля, де, як вважають, існує від 2500 до 7000 мов (погляди вчених на загальну їх кількість розходяться через відсутність уніфікованого підходу до того, що вважати мовою, а що діалектом).

Тиждень іноземних мов на факультеті проводиться з метою підвищення культури міжнародного спілкування, розвитку креативної особистості студента, майбутнього педагога, заохочення наших вихованців до вивчення іноземних мов, стимулювання їх інтелектуальної та іншомовної комунікативної активності.

Іноземна мова є засобом спілкування для людей різних національностей, а володіння іноземними мовами – це одна з ознак професійної успішності людини. Згадаємо великого Вольфганга Гете: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає своєї власної».

Ознайомлюючись із традиціями і звичаями інших народів, ми переконуємося у неповторності української культурної спадщини, тому зав. кафедри іноземних мов факультету Олена Олександрівна Яременко-Гасюк запросила студентів третього курсу, майбутніх географів та туристів, на екскурсію англійською мовою по стародавньому Києву університетським комфортабельним автобусом.

О.О.Яременко-Гасюк запрошуe на екскурсiю

Золоті ворота, найстаріша Києво-руська споруда, яка зберіглась до наших днів з часів князя Ярослава Мудрого, Софіївська площа, Михайлівська площа, Андріївський узвіз, Поділ, де знаходяться пам’ятки архітектури XII, XVI−XIX ст.: старий корпус Києво-Могилянської академії, будинок Петра І, Покровська церква, будинок Стрельбицького, дзвіниця церкви Миколи Доброго, Гостинний двір, церква Богородиці Пирогощі, Покровський монастир, Флорівський монастир, Іллінська церква, церква Миколи Притиска, Набережно-Микільська церква, Річковий вокзал, Фунікулер, пам’ятник Г.Сковороді.

Під час екскурсії студенти говорили англійською мовою, відповідали на запитання гіда, а також задавали і йому питання. На закінчення екскурсії кожен студент повинен був висловити свої враження англійською.

Екскурсія англійською мовою закінчилася Рибальським островом (пропонуємо подивитися фоторепортаж події).

P1

P2

P3

P4

P5

P6

P7

Відбувся концерт британської рок-групи Rubin Hood

Деталі

За сприяння кафедри іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології і міжнародної спільноти SARGOI International Community відбувся концерт британської рок-групи Rubin Hood

1

Колектив центру SARGOI International Community святкують 10 річчя своєї діяльності в університеті 

2

Концерт британського співака та композитора  Nicky Rubin

3

Аудиторія на концерті: студенти університету, викладачі центру, менеджмент

4

Група Rubin Hood перед концертом

5

Викладачі університету на святкуванні

30 березня 2018 року кафедра іноземних мов проводить зустріч з британською рок-групою «Rubin Hood» та співаком і композитором Nicky Rubin

Деталі

30 березня 2018 року кафедра іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології спільно з SARGOI International Community проводить зустріч з британською рок-групою «RubinHood» та співаком і композитором NickyRubin.

rubin hood

 

Зустріч відбудеться в актовій залі центрального корпусу НПУ ім. М.П.Драгоманова з 18:30 до 20:30.

Запрошуються студенти, викладачі та ті, що бажають потрапити в чарівне середовище англомовного спілкування.

Реєстрація на сайті:

www.SPnGO.com

http://bit.ly/2FLNYUA

За детальною інформацією звертайтесь на кафедру іноземних мов.

Семінар «TestDaF-Teilnehmende gezielt vorbereiten»_01.02.-12-2017

Деталі

gast

Seminar TestDaF 03 IMG 20171201 112311701

TestDaf DUO TestAs On-Set

На факультеті Природничо-географічної освіти та екології відбувся семінар «TestDaF-Teilnehmende gezielt vorbereiten» для Центрів TestDaf України, що проводять екзамени з німецької мови.

Організатори семінару: Центр TestDaF Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (кафедра іноземних мов) та Гете-Інститут (м. Київ).

Проводила семінар пані Claudia Pop (TestDaf-Institut, Bochum, Німеччина).

В семінарі прийняли участь представники з Луцьку, Одеси, Вінниці, Запоріжжя, Чернівців та інших міст України.

Seminar TestDaF 01 IMG 20171201 112250050

Seminar TestDaF 02 IMG 20171201 112254013

Seminar TestDaF 03 IMG 20171201 112331602

Seminar TestDaF 03 IMG 20171201 112347503

 Більше фото для перегляду (01-02.12.2017)

 

Конференція «НОВІ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ» 30-31.10.2017

Деталі

konferenciia 30-31-10-2017          konferenciia 30-31-10-20172

Конференція «НОВІ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ У СВІТЛІ ІННОВАЦІЙНИХ ДОСЯГНЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДИДАКТИКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ» 30-31.10.2017

Детальніше: Конференція «НОВІ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ» 30-31.10.2017

Кафедра іноземних мов природничих факультетів

Деталі

Сторінка оновлюється

   

Розклад  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Хто на сайті?  

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ