Конференція «Екологізація антропогенно трансформованих територій»

6 квітня 2017 року відбулася конференція «Екологізація антропогенно трансформованих територій», яка проводилася в приміщенні Національного музею Чорнобиля.

Від приймаючої сторони конференцію відкрила Олександра Супрунчук – зав. сектором з наукової освітньої роботи Національного музею Чорнобилю.

Конференция 6 апреля 2017-4-Олександра Супрунчук

Від кафедри екології нашого факультету конференцію очолила завідувач кафедри д.б.н., професор Наталія Олексіївна Волошина.

Конференция 6 апреля 2017-7-Наталія Волошина

На конференції виступили:

1. Студентка 2 МЕКО групи (нині магістр екології) Скрипка Анастасія з доповіддю «Екологічні підходи щодо мінімізації рівня радіаційного забруднення ґрунтів сільськогосподарського призначення» (Науковий керівник д.б.н., професор Волошина Н.О.)

Конференция 6 апреля 2017-12-Скрипка Анастасія

2. Студент 53 ЕКО групи Головко Максим з доповіддю «Особливості реабілітації забруднених радіонуклідами лісів і використання продукції лісового господарства» (Науковий керівник д.б.н., професор Волошина Н.О.)

Конференция 6 апреля 2017-21-Головко Максим

3. Студент 53 ЕКО групи Роговий Ярослав з доповіддю «Утилізація відходів в Україні (радіоактивні відходи)» (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Компанець Е.В.)

Конференция 6 апреля 2017-29-Роговий Ярослав

4. Студентка 43 ЕКО групи Остапчук Ольга з доповіддю «Екологозалежні закономірності формування патологій серед дитячого населення міста Червонограду» (Науковий керівник д.б.н., професор Волошина Н.О.)

Конференция 6 апреля 2017-32-Остапчук Ольга

В роботі конференції прийняли активну участь викладачі кафедри екології, студенти-екологи 1-5 курсів, магістри-екологи нашого факультету, а також студенти 2 курсу (202а група) факультету іноземної філології, які теж зацікавилися питаннями, що були винесені в тематику конференції.

Конференция 6 апреля 2017-30-викладачі студенти

Конференция 6 апреля 2017-25-студенти

З заключним словом виступила заступник директора Національного музею Чорнобиля з наукової роботи Анна Віталіївна Ковалевська. Вона високо оцінила підготовку і доповіді наших студентів та висловила готовність до продовження взаємної співпраці.

Конференция 6 апреля 2017-36-Анна Ковалевська

Для студентів і викладачів була проведена пізнавальна екскурсія по залах музею.

Висловлюємо окрему подяку співробітникам Національного музею Чорнобиля за чудову підготовку до конференції, цікаву екскурсію і за представлені фотоматеріали.